Umístění

Fantastické umístění resortu v první linii u moře s přímým přístupem na privátní pláž je bezpochyby jednou z jeho hlavních předností. Residence se nachází ve východní části proslulého přímořského letoviska Lido di Jesolo přímo u 15 km dlouhé písečné pláže omývané křišťálově čistým Jaderským mořem. V kombinaci s nádhernou promenádou, okouzlující architekturou a výhledem na moře, je resort tou pravou prázdninovou destinací pro osoby s vytříbeným vkusem.

Excelentní dostupnost

Hotelový resort i residence apartmánů je velmi dobře dostupná letadlem, autem, autobusem či vlakem. Nejbližší letiště je v Benátkách (34 km) a v Treviso (48 km). Mezi Prahou a Benátkami je zavedena přímá letecká linka. Ceny zpátečních letenek začínají již od cca 1500 Kč! Let trvá pouze 1,5 hodiny. Pro majitele je zajištěn transfer z letiště v rámci programu PREMIUM LIVING. Mezi Benátkami a Lido di Jesolo je zavedená také autobusová linka.

DO/ZPrahaMnichovVídeňBudapešťKrakow
Benátky (VCE)Volotea, Ryanair, easyJet, Czech Airlines, smartwings, Alitalia (1 h, 30 min.)Lufthansa, AirDolomiti (1 h)Austrian (1 h, 5 min.)Ryanair (1 h, 25 min.)Ryanair (1 h, 35 min.)
Treviso (TSF)Ryanair (1 h, 15 min.)xxRyanair (1 h, 25 min.)Ryanair (1 h, 35 min.)

Nejbližší vlakové nádraží je San Dona di Piave train station Venice (20 km) a Venezia Mestre train station (47 km). Pokud preferujete cestu autem, dostanete se sem z Prahy přibližně za 9 hodin.

» Více informací o Lido di Jesolo.