BENEFITY

Projekt luxusních apartmánů v Lido di Jesolo nabízí pro své majitele několik benefitů, které pozvednou vaši dovolenou na zcela novou úroveň. Využijte jedinečný koncept Premium Living a užívejte si svůj pobyt snů. A pokud vás Itálie omrzí, vydejte se třeba do Karibiku, Alp či do Ameriky. Díky zařazení projektu do programu The Registry Collection máte dveře otevřené ve více než 200 luxusních resortech v nejzajímavějších destinacích světa.

PREMIUM LIVING

„Premium Living“ je unikátní koncept, který přináší přidanou hodnotu pro majitele apartmánů. Vlastníci apartmánů mohou využívat 5* služeb luxusního hotelu a jeho zázemí a strávit tak dovolenou snů ve vlastním domově – s hotelovými službami na nejvyšší úrovni.

Premium Living zahrnuje mimo jiné následující služby:

Jídlo a pití

Široký výběr kulinářských specialit v hotelových restauracích, donášková služba, ranní služba donášky pečiva, přístup do několika hotelových barů a množství večerních zábavních programů.

Wellness a Acquapura Spa

Přístup do prostorných vyhřívaných vnitřních i venkovních bazénů, saun a spa. Luxusní a revitalizační wellness procedury. Vířivka, pára, finská sauna, bio sauna, relaxační místnost s panoramatickým výhledem, fitness s moderním vybavením a výhledem na moře, masáže, zkrášlovací procedury apod.

Služby pro děti od 3 let (polovina května až září)

Speciální programy na hřištích pro děti, vodní plochy pro děti, aktivity od kina po taneční školu, gymnastika, míčové hry, individuální hlídání dětí a množství dětského vybavení.

Sport a rekreace

Množství rekreačních, sportovních a volnočasových aktivit v hotelu nebo apartmánovém resortu a okolí – turistika, cyklistika, golf, privátní pláž, fitness s nejmodernějším vybavením, meditační programy.

Úklid a údržba

Pravidelný úklid apartmánů na vyžádání, služby prádelny, výměna ručníků a povlečení, menší opravy a práce údržby.

Ostraha a další služby

• Recepce 24 hodin denně, služba předání klíčů, rezervace stolu v restauracích, rezervace v oblasti sportovních aktivit, zajištění transferů apod.
• Služby před vaším příjezdem – větrání v apartmánu, zapnutí topení v apartmánu, naplnění lednice apod.
• 24 hodinová ostraha a bezpečnostní systém, automatická kontrola vstupu, pravidelný monitoring apartmánu v době nepřítomnosti majitele.

POPLATKY ZA VYUŽITÍ KONCEPTU PREMIUM LIVING

OBYTNÁ PLOCHAPOČET OSOBROČNÍ POPLATEK
40 m231 800 EUR
48 m242 400 EUR
63 – 100 m263 600 EUR
120 m284 800 EUR
160 m284 800 EUR

THE REGISTRY COLLECTION

Kupte si nemovitost v Itálii a užívejte si zdarma dovolenou v Alpách, Karibiku nebo v Americe! Resort je součástí The Register Collection, která doslova otevírá dveře do světa luxusního cestování. The Register Collection je předním světovým poskytovatelem výměny rekreačních nemovitostí. Koncept je velmi jednoduchý – jako majitel bytu v jednom z resortů máte možnost stát se členem sítě The Register Collection, která zahrnuje více než 200 luxusních resortů v nejzajímavějších destinacích světa.

Jak to funguje?

• Nabídnete členům The Registry Collection určitý počet týdnů pro pobyt ve vašem apartmánu.
• Výměnou dostanete odpovídající počet kreditů od The Register Collection.
• Kredity slouží jako měna v rámci sítě The Registry Collection, která vám umožňuje užívat si dovolenou kdekoliv na světě.

Pozor, NEJEDNÁ se o time-share! Váš italský apartmán budete mít v osobním vlastnictví a můžete ho kdykoliv prodat za tržní cenu. Zařazení tohoto komplexu do celosvětového výměnného programu je přidanou hodnotou, kterou můžete, ale nemusíte, využít.